Oct
12
2021

Recenzja Bitcoin Profit – czy to oszustwo?

bitcoin profit

W dzisiejszych czasach coraz więcej mówi się o Bitcoinie, a jeszcze więcej o pieniądzach, które można wygenerować w krótkim czasie dzięki tej kryptowalucie.

Niestety, w wyniku tego pojawiło się wiele firm, usług i platform, które obiecują, że w krótkim czasie i przy minimalnych inwestycjach zarobisz pieniądze.

Jedną z nich jest Bitcoin Profit, jedna z platform, o której mówiło nam wiele osób.

Bitcoin profit profile

Ale czy to naprawdę działa, czy jest to zwykłe oszustwo?

Mnóstwo ludzi zadaje to i wiele innych pytań dotyczących tej platformy. Biorąc pod uwagę atrakcyjność warunków, logicznym jest postawienie kilku pytań na temat tej nowej rzeczywistości, ponieważ opinie, które przeczytałem są zróżnicowane i różnorodne.
Dla prostego przykładu, znalazłem dokument, na podstawie którego można stwierdzić, że zainwestowanie 400 euro na godzinę, pozwoliło na osiągnięcie dziennego zysku w wysokości 10.000 euro, co umożliwiło zarobienie kilku milionów euro w ciągu kilku miesięcy.

Co według mnie jest prawdą? Prawdopodobnie nic. To kolejny system, który zapewnia to, czego nie potrafi zrobić, ale to nie znaczy, że nie jest to możliwe.

W następnych częściach omówię różne elementy i strategie, które pozwalają na osiągnięcie zysku poprzez inwestowanie w Bitcoin.

Nie twierdzę, że Bitcoiny i kryptowaluty nie są instrumentami do zarabiania pieniędzy. Zwracam jednak uwagę, że korzystanie z bezpiecznych platform takich jak eToro pozwala robić to w bezpieczniejszy sposób – nie poprzez jakiś cudowny system, który umożliwia zarabianie pieniędzy bez wstawania z kanapy!

Jak dokładnie działa Bitcoin Profit?

Pytanie, po którym przyszła gorzka odpowiedź, ponieważ jak widać, ten system działa tylko dla tych, którzy stworzyli Bitcoin Profit.

Inni po prostu wpadli w tę pułapkę, nie osiągając żadnego z założeń, o których czytam na różnych stronach. Jednak teraz zrozumiemy, jak działa ten system, który rzekomo uczyni Cię bardzo bogatym w krótkim czasie.

Operacja jest bardzo prosta i zaczyna się od dobrze wykonanej strony, która zaprasza użytkowników (zwłaszcza tych, którzy nie znają zasad handlu online i mają problemy finansowe) do wpłacenia 250 euro, które z upływem dni będą rosły ekspresowo, aż staniesz się milionerem.

Wszystkie pieniądze otrzymane w ramach tych wstępnych depozytów trafiają oczywiście na konta otwarte w krajach o charakterze rajów podatkowych. Tam, jak już wspomniano, nie mogą zostać zakwestionowane przez polski wymiar sprawiedliwości.

profit bitcoin

W tym momencie z użytkownikami kontaktują się telefonicznie osoby (hakerzy), które ukrywają się za systemem Bitcoin Profit. Osoby te wyjaśniają klientom, że wystąpił pewien problem i aby odzyskać swoją inwestycję, muszą dokonać dodatkowej wpłaty.

Oczywiście od samego początku rozumiemy, że ten nowy depozyt nie pozwoli nam odzyskać pieniędzy, ale trzeba przyznać, że wiele osób wpada w tę pułapkę.
Dlaczego tak się dzieje? Dzieje się tak z kilku powodów. Zaczynając od dotknięcia kryzysu, który opróżnia portfele ludzi, a kończąc na urojonych i nagłych zyskach, które kuszą nas wszystkich.

Kolejny element odnosi się do chęci zysku, który jest podstawą handlu tradycyjnego, a szczególnie online bez względu na naszą sytuację finansową.

Dzięki temu możemy dostrzec psychologiczny aspekt handlu online, który nigdy nie powinien być pomijany. Jest to element, który napędza i motywuje jednostki do zaangażowania się w ten świat pomimo świadomości, że podejmują ogromne ryzyko.

Ludzie, którzy zarabiają pieniądze inwestując w Bitcoin, są w stanie kontrolować swoje wydatki. Wracając do tego, jak działa Bitcoin Profit, musimy wziąć pod uwagę, że wiele osób wpłaciło około 3/4 swoich wkładów, zanim zorientowali się, że padli ofiarą oszustwa i poinformowali o tym odpowiednie instytucje.